V Í T E J T E   V E   S V Ě T Ě   K V A L I T N Í H O   L E D   O S V Ě T L E N Í

 

LED osvětlení a mnohaleté zkušenosti

LED osvětlením – LED pásky a celkově LED svítidly se zabývám již od konce roku 2011 a osvětlením jako takovým již od 1996.
Od počátku LED žárovek a LED osvětlení se jím zabývám a jsem veliký fanda LED osvětlení, jeho ovládání a možnostmi použití.
Hlavním bodem mého zájmu v LED osvětlení jsou NEJEN neuvěřitelné možnosti aplikací a kombinování hlavního osvětlení s efektně dekoračním použitím, ale také každodenní výzva vymyslet a vytvořit něco nového, lepšího a vyřešit i to s čím si jiní neví rady.

Značková LED svítidla a LED osvětlení

Používám svítidla a komponenty pouze ověřených značek a dodavatelů, u kterých jsou kvalita a provedení hlavními body ke spokojenosti zákazníka.
Kdy klient i já můžeme mít v srdci klid a spokojeně si říci, že jsme vybrali opravdu „dobře“. Námi používané LED osvětlení naleznete zde.
Vždy doporučuji nejlepší poměr kvality a designu za rozumnou cenu, ikdyž se jedná o industriální LED osvětlení.

Spolupracuji nejen s profesionály

Navrhuji LED osvětlení s architekty, designéry, elektro firmami, stolaři, stavaři designovými studii pro téměř jakékoli osvětlení. Neváhejte mne proto kdykoli kontaktovat pro rady, informace nebo kompletní řešení Vašeho projektu.

Know How

Znalost LED produktů a cit pro detail v osvětlení je to co mne dělá výjimečným oproti obyčejným „prodejcům“ LED osvětlení.
Vystudoval jsem elektro technickou školu s maturitou se skvělými výsledky v elektro předmětech, protože mne vždy bavily.
Má práce mne opravdu stále baví a jsem schopen vyřešit mnoho problémů nejen s osvětlením či jeho ovládáním souvisejících.
Jsem ochoten Vám poradit a také komplikované prvky osvětlení vyřešit a navrhnout tak abychom společně dosáhli chtěného efektu.