DESIGNOVÉ LED OSVĚTLENÍ

DESIGNOVÉ LED OSVĚTLENÍ a LED OSVĚTLENÍ NA MÍRU

Připravíme Vám designové led osvětlení podle Vašich požadavků a připravíme Vám je i pro systémy chytrých domů nebo jiné inteligentní ovládání

Designové LED osvětlení na míru

Výroba svítidel na míru není jednoduchá a musí se podřídit mnoha pravidlům a postupům nejen aby svítidlo dobře vypadalo, ale také aby byla zachována co možná nejdelší životnost a funkčnost svítidla.

Designové prvky

Světelné designové prvky, svítidla do kufrů SDK, za garnýže k efektnímu osvětlení oken a záclon, do skříní jako dekorační nebo přímé led osvětlení, pod skříně či pod linky pro noční osvětlení atd.

Podlinková svítidla

Podlinková LED svítidla vyrábíme nejen s chytrým dotekovým ovládáním, ale hlavně s vysokou intenzitou světla a také s vysokým CRI (index podání barev). Aby naše oči pracovaly co nejlépe bez toho aniž by nás později bolely nebo nás bolela z práce v kuchyni hlava.
Podlinková svítidla pro osvětlení pracovní plochy kuchyně jsou většinou velmi podceňované osvětlení, přitom v kuchyni u pracovního prostoru trávíme mnoho času proto by tato svítidla měla být z nejkvalitnějších v domě.

Vyrábíme a připravujeme

– Závěsná a podhledová svítidla do kanceláří
– Kvalitní podlinková svítidla nejen s dotekovým ovládáním
– Lineární svítidla do kufrů SDK nebo za garnýže k efektnímu osvětlení oken a záclon
– Svítidla do polic k osvětlení stolů nebo dekoračnímu osvětlení
– Také jiná svítidla na míru dle zadání

Všechna svítidla vyrábíme s nejvyšším možným CRI aby naše osvětlení bylo pro Vaše oči to nejlepší..

 

KATALOGY DESIGNOVÉHO LED OSVĚTLENÍ

Nahlédněte do katalogů designového LED osvětlení pro inspiraci a odhalení různých možností. Jakmile budete mít alespoň minimální představu o osvětlení které by se Vám líbilo, budeme moct mnohem snadněji navrhnout řešení pro Váš domov.

Spolupracujeme s mnoha výrobci designového LED osvětlení pro větší výběr a mnohostrannost Vašeho řešení.
Pokud máte na mysli něco co jste našli někde na internetu, je nejlepší nám zaslat odkaz nebo obrázek abychom Vám mohli nabídnout osvětlení ve stejném stylu a nebo konkrétní produkt dodat.