DESIGNOVÉ LED SVĚTLO

DESIGNOVÉ LED SVĚTLO a LED OSVĚTLENÍ NA MÍRU

Připravíme Vám jakékoli designové led světlo či svítidlo nebo i kompletní led osvětlení podle Vašich požadavků a připravíme Vám je i pro systémy chytrých domů nebo pro jiné inteligentní ovládání

Designové LED světlo a osvětlení na míru

Výroba světel na míru není jednoduchá a musí se podřídit mnoha pravidlům a postupům nejen aby svítidlo dobře vypadalo, ale také aby byla zachována co možná nejdelší životnost a funkčnost svítidla.

Designové prvky

Světelné designové prvky, svítidla do kufrů SDK, za garnýže k efektnímu osvětlení oken a záclon, do skříní jako dekorační nebo přímé led osvětlení, pod skříně či pod linky pro noční osvětlení atd.

Designové led světlo pod kuchyňskou linku

Podlinková led světla a svítidla vyrábíme nejen s chytrým dotekovým ovládáním, ale hlavně s vysokou intenzitou světla a také s vysokým CRI (index podání barev). Aby naše oči pracovaly co nejlépe bez toho aniž by nás později naše oči bolely nebo nás bolela z práce v kuchyni hlava.
Podlinková světla pro osvětlení pracovní plochy kuchyně jsou většinou velmi podceňované osvětlení, přitom v kuchyni u pracovního prostoru trávíme mnoho času proto by tato svítidla měla být z nejkvalitnějších v domě.

designové led světlo

designové led světlo pod kuchyňskou linku

Vyrábíme a připravujeme následující designová led světla

– Závěsná a podhledová světla do kanceláří
– Kvalitní podlinkové světlo nejen s dotekovým ovládáním
– Lineární světlo do kufrů SDK nebo za garnýže k efektnímu osvětlení oken záclon atd.
– Světla a svítidla do polic k osvětlení stolů nebo dekoračnímu osvětlení
– Také jiná světla na míru dle zadání

Všechna led světla vyrábíme s nejvyšším možným CRI aby naše osvětlení bylo pro Vaše oči to nejlepší..

KATALOGY DESIGNOVÝCH LED SVĚTEL A OSVĚTLENÍ

Nahlédněte do katalogů designových led světel a osvětlení světových výrobců pro inspiraci a odhalení mnoha různých možností. Jakmile budete mít alespoň minimální představu o osvětlení které by se Vám líbilo, budeme moct mnohem snadněji navrhnout řešení pro Váš domov.

Spolupracujeme s mnoha světovými výrobci designového LED osvětlení pro větší výběr a mnohostrannost Vašeho řešení.
Pokud máte na mysli něco co jste našli někde na internetu, je nejlepší nám zaslat odkaz nebo obrázek abychom Vám mohli nabídnout led světlo nebo led osvětlení ve stejném stylu a nebo konkrétní produkt dodat.