Led pásky a jejich využití

LED Pásky a jejich využití

Led pásky se dají již použít nejen k dekoračnímu osvětlení. Dnes jsou kvalitní led pásky na mnohem vyšší úrovni, proto je lze použít i jako hlavní led osvětlení. Pro hlavní led osvětlení používáme led pásky s vysokým CRI a vysokou svítivostí. Tyto nové led pásky svým světelným výkonem splňují technické specifikace které potřebujeme k dodržení intenzity světla nejen v komerčních prostorách.

Naše led pásky a led svítidla se těší zájmu nejen zahraniční klientely, ale také Českých firem a designových studií, která chtějí nejen flexibilní návrh, ale hlavně kvalitu a také svižnou dodací dobu. Naše led pásky používáme nejen pro dekorační led osvětlení, ale také jako efektní led osvětlení nebo hlavní osvětlení.

Od návrhu přes přípravu a výrobu až po konečnou instalaci jsme Vám schopni vyrobit a osvětlit téměř vše dle Vašich představ.

Naše led pásky jež si necháváme vyrábět podle potřeby a které používáme jsou dlouhodobě odzkoušeny v různých i extrémních prostředích při dlouhodobém provozu a používání s velmi dlouhou životností.